Нещодавно працівники Ботанічного саду спільно з Головою ГО «ЕкоДовкілля» Я.В. Турченяком та Міським головою Жидачева В.С. Левком провели посадку дерев і кущів у Ландшафтному заказнику «Базиївка», зокрема на території, що належить Університетові. До посадки підготували й успішно висадили кілька десятків екземплярів рослин, з яких на особливу увагу заслуговують такі: гінкго дволопатеве, метасеквойя китайська, тис ягідний, каштан їстівний, магнолія кобус, клокичка трилиста та чимало інших дерев і кущів, зокрема 20 екземплярів багряника японського та 30 особин калини звичайної. Таким чином, започаткували створення дендрологічного парку Ландшафтного заказника «Базиївка», в якому, окрім дерев-екзотів, буде й чимало рослин природної флори.
Нагадаємо, що навесні 2012 року відбулася загальноуніверситетська толока за участю Ректора І.О. Вакарчука, проректорів, деканів, заступників деканів, студентів і працівників Університету, під час якої учасники екологічної акції розпочали роботу з розчистки від самосіву частини території Ландшафтного заказника місцевого значення «Базиївка» у Жидачеві, відведеної Ботанічному саду нашого Університету. Від цього часу працівники Ботсаду очистили територію від заростей самосівних дерев і кущів, підготувавши ділянки до подальших посадок.